




Світильник світлодіодний консольний Євросвітло Skyflow-E2 200 Вт 6400К IP65 22000 Лм
Світильник світлодіодний консольний Євросвітло Skyflow-E2 200 Вт 6400К IP65 22000 Лм
Потужний світильник світлодіодний консольний ЄВРОСВІТ 200 Вт 6400К ST-200-04 18000Лм IP65 SMD підходить для освітлення великих площ, парків і скверів, автомагістралей, паркінгів перед торговими центрами.
Найпотужніший консольний LED світильник 200 вт
LED-ліхтарі економні в експлуатації. Світлодіодні блоки цієї моделі споживають усього 200 Вт на годину. Тому витрати на освітлення виявляться невисокими. Міняти світильник доведеться рідко, він слугуватиме не менш ніж 30 000 годин, і за цей час ні світлодіоди, ні драйвер не вийдуть із ладу та не будуть потрібні заміни.
Чим Вас потішить світильник LED консольний ST-200-04 200 Вт.
- Екологічність — у приладі немає потенційно небезпечних речовин і важких металів, утилізувати зламану або відслужну лампу можна з побутовим сміттям;
- Дешевина встановлення — світильник важить небагато, для його фіксації використовується лише 2 шестигранники, які входять до комплекту, тому швидкість і вартість монтажу виявляться низькими;
- Захист від пилу — навіть дрібні порошинки не потраплять усередину корпусу та не викличуть перегрівання або коротке замикання електроніки та проводини;
- Експлуатація взимку та влітку — ліхтар працює за температури від -40 до +60 °C, у дощ, сніг і град;
- Низька вітрильність — плоский силует корпусу забезпечує опір навіть сильним поривам вітру;
- Комфортне світло — ні очі, ні об'єктиви систем відеоспостереження не фіксують мерехтіння світлодіодів;
- Розсіяне освітлення — схоже на природне сонячне світло не засліплює й не тисне на очі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 22000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Діаметр кріплення | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 540 см |
| Висота | 198 см |
| Ширина | 74 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 140 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 30000 год |
| Клас енергоспоживання | Е |
- Ціна: 2 030,65 ₴



