

Led вуличний світильник Stels M 150 Вт 4000 К OPTIMA
Led вуличний світильник Stels M 150 Вт 4000 К OPTIMA
Світлодіодний вуличний світильник Stels має потужність 150 Вт і колірну температуру 4000К, що забезпечує денне світло. Ці консольні led світильники мають високий світловий потік, тривалий термін експлуатації та мале енергоспоживання.
Світлодіодний вуличний світильник Stels є альтернативою заміни вуличних світильників під газорозрядні лампи. Цей світильник має високу ефективність і низьке енергоспоживання, завдяки застосуванню як джерела світла сучасних світлодіодів. Стильний корпус і архітектурна елегантність дають змогу гармонійно вписатися в будь-якому оточенні.
На відміну від газорозрядних джерел світла, під час освітлення led світильниками немає потреби обслуговування (заміни ламп і пускорегулювальної апаратури). Ці світильники мають тривалий термін експлуатації, є надійними й екологічно безпечними, не містять ртуті та не вимагають спеціальної утилізації.
Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву та покритий порошковою фарбою.
Вуличні світлодіодні світильники застосовуються для консольного встановлення, кріплення здійснюється за допомогою кронштейна. Висота розміщення 4-12 м.
Консольні LED вуличні світильники призначені для освітлення вулиць, шосе, площ, стоянок, автомагістралей та інших відкритих територій та промислових зон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 15000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 7600 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4000К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Діаметр консолі для монтажу | до 60 мм |
| Термін служби ламп | 25000 год |
| Розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Висота | 10.5 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Висота установки | 4-12м |
- Ціна: 2 401,50 ₴

