

Вуличний світильник Efa M 100 Вт LED 5000 К OPTIMA
Вуличний світильник Efa M 100 Вт LED 5000 К OPTIMA
Світлодіодний вуличний світильник Efa М має потужність 100 Вт і колірну температуру 5000 К, що забезпечує денне світло (ближче до холодного). Ці консольні led-світильники виробництва Оптіма мають високий світловий потік, тривалий термін експлуатації та мале енергоспоживання.
Універсальний консольний Led світильник Efa М ЕСО Optima — один з представник сучасної "вулиці": стильний, ефективний і економний. Кількість світла, вироблена моделлю Efa М ЕСО, легко замінить звичне газорозрядне освітлення й оптимізує технічне обладнання освітлюваного об'єкта.
Корпус світильника виготовлений із зміцненого алюмінієвого сплаву, що доповнює його переваги:
- Полегшена вага;
- Поздовжні пластини, що виконують роль радіатора охолодження (відводять тепло);
- Стійкість до корозії;
- Експлуатація за різних погодних умов (УХЛ 1);
- Регульований діаметр хвостовика (для консолі до 60 мм).
Модель приємно тішить якістю світлодіодної матриці — чип СОВ забезпечує потужний потік світла, а лінза-розсіювач захоплює широкий кут освітлення.
Невибагливий у догляді: Efa М ЕСО не потребує заміни джерела світла найближчі 25 тис годин роботи, а в разі транспортування або утилізації Ви не будете переживати за дотримання спеціальних умов.
Світлодіодний вуличний ліхтар миттєво вмикається й за 1-2 секунди досягає максимальних показників. Цю особливість можна використовувати у свою користь під час освітлення великих площ: заощаджуйте ще більше електроенергії, відклавши увімкнення вуличного світильника на 15-20 хвилин.
Модель розроблена для класичної посадки на консоль за допомогою кронштейна — простий монтаж, надійне кріплення й оптимальна висота.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 4850 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Діаметр консолі для монтажу | до 60 мм |
| Термін служби ламп | 25000 год |
| Розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Висота установки | 4-12м |
- Ціна: 1 555 ₴

