

Вуличний світильник Efa M 30 Вт LED 5000 К OPTIMA
Вуличний світильник Efa M 30 Вт LED 5000 К OPTIMA
Світлодіодний вуличний світильник Efa М ЕСО Optima — ідеальний варіант для освітлення невеликих відкритих просторів.
Потужність забезпечить якісне освітлення рампи на складі, під'їзній дорозі до будинку, приватного двору та інших обмежених територій.
Вуличний світлодіодний світильник Efa М ЕСО на 30 Вт торгової марки Оптіма — класичний зразок сучасного ліхтаря. Акуратний металевий прилад кріпиться на консоль на висоті від 4 до 12 метрів. Яскраве, але водночас м'яке світло розсіюється в межах 120 градусів від джерела світла.
У лінійці Efa встановлені світлодіодні матриці СОВ, виготовлені відповідно до останніх технологічних досягнень. Завдяки цьому консольні ліхтарі Ефа Оптіма виробляють якісне світло, у них мінімізована втрата яскравості та продовжений експлуатаційний термін.
Використовувати вуличні Led світильники Efa легко та зручно:
- Легкий алюмінієвий корпус (всього 2 кг);
- Хвостовик для класичної консолі (до 52 см);
- Клас електрозахисту — перший;
- Адаптивність до будь-яких погодних умов;
- Алюмінієві пластини на корпусі відводять тепло, що виробляється;
- Багаторазовий корпус, призначений для багаторічної експлуатації.
Розсіювання світла формується акуратним пучком, освітлюючи зону в межах 120 градусів. Спрямоване світло мінімально зачіпає навколишні зони, завдяки чому яскраве світлодіодне світло не створює дискомфорту будівлі, що прилягають — не сліпить і не потрапляє в вікна.
Корпус моделі зроблений відповідно до можливих умов використання: зміцнений алюмінієвий сплав, порошкове покриття та щільні однорідні пластини для відведення тепла.
Модель Efa М ЕСО 30 Вт стала найпопулярнішим вуличним світильником 2017 року, і, як і раніше, займає провідні позиції з продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 1220 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Діаметр консолі для монтажу | 52 |
| Термін служби ламп | 25000 год |
| Розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 7.5 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
- Ціна: 609,50 ₴

