




Світлодіодний вуличний світильник LED-NGS-25 SMD ECO 6500 K 36 W (вт) NIGAS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний світильник LED-NGS-25 36 W (5300 K) NIGAS
Світлодіодний вуличний ліхтар ідеально підійде для освітлення вулиці, проїжджої частини, пішохідних зон, дачних ділянок, прибудинкових територій, автостоянок (автопарків), літніх майданчиків, терас, під'їздів.
Вуличний світлодіодний світильник NIGAS LED-NGS-20 30 W, це аналог 200-ваттної лампи розжарювання, що забезпечує економію в 7 і більше разів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Висота | 6.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Джерело світла | 5730 EPISTAR |
| Термін служби ламп | 35000 год |
- Ціна: 400 ₴


