




Трансформатор струму Т 0,66 30/5 кл.т.0,5S
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор струму Т 0,66 30/5 кл.т.0,5S
Трансформатор струму призначений для вимірювання та контролю великих струмів із використанням стандартних вимірювальних приладів, пристроїв автоматичного керування та систем релейного захисту. Він забезпечує передавання інформації вимірювальним приладам і приладам обліку електроенергії, знижуючи значення струму до стандартного рівня, безпечного для експлуатації та сумісного з апаратурою.
Окрім основної функції, трансформатори струму також застосовуються для контролю стану ізоляції електрообладнання, що підвищує надійність роботи енергосистеми та безпеку персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивне виконання | Шина |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний струм | 30 А |
| Вторинний струм | 5 А |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Din-рейка |
- Ціна: 1 242 ₴


