


Лоток неперфорований 100х50 серія LIGHT 0,5 мм, довжина 3 м
Лоток неперфорований 100х50 серія LIGHT 0,5 мм
Опис товару
Перфоровані і неперфоровані кабельні лотки з оцинкованої сталі призначені для монтажу та захисту силових та слабкострумових мереж. Система кабельних прокатних лотків складається з різних комбінацій металевих лотків, аксесуарів, настінних і стельових підвісів, необхідних для прокладання кабелю у всіх напрямках. Кабельні лотки виготовляються з рулонної холоднокатаної сталі, оцинкованої гарячим способом в агрегатах безперервного цинкування .
Переваги
• Відкритий спосіб прокладання кабельних трас за допомогою металевих лотків дозволяє надалі легко обслуговувати електричну та слабкострумову систему і розвивати її.
• Конструкція замка має трубчасту форму з круглим поперечним перерізом, без гострих кромок.
• Трубчаста форма замку значно покращує характеристики міцності лотків.
• Асортимент типорозмірів лотків і аксесуарів дозволяє спроектувати кабельну трасу будь-якого ступеня складності.
Технічні характеристики
· Матеріал: оцинкована сталь.
· Гарантія на покриття: захист від наскрізної корозії до 10 років при дотриманні умов експлуатації.
· Область застосування: на вулиці і всередині виробничих, торгових, офісних і житлових приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SCAT |
| Тип системи | Лоток монтажний |
| Спосіб установки | Накладний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Форма | Пряма |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Маса | 0.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження, Q | 0.65 кН/м |
- Ціна: 164 ₴/м

