




Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 50 Вт 4500LM NIGAS
Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 50 Вт 4500LM NIGAS
Світильник LED консольний LED-NGS-21 50 Вт — вулична модель категорії «преміум». Цілісність заміни відживних старих вуличних ліхтарів на ці вироби зумовлена низкою їх безальтернативних переваг. Окремої згадки заслуговує його стабільна робота в умовах серйозних коливань в енергосистемі. У режимі від 95 до 265 W модель безперебійно працює «як ні в чому не буває». Використання новітніх досягнень світлодіодних технологій позбавляє Вас дратівливих мерехтінь у разі слабкого струму або раптового перегоряння ламп під час його різкого стрибка. Переваги, які Ви отримуєте разом зі світильником LED консольним LED-NGS-21 50 Вт. Фактична відсутність верхньої межі терміну експлуатації? 15 років роботи в безперебійному режимі — це тільки протестований виробником період. Гарантійний термін за заміною або компенсацією — 24 місяці. Толерантне ставлення до природи. Світильник не виділяє ні крапельки шкідливих випарів, максимально простий у утилізації. Ергономічний функціональний корпус із високими захисними властивостями від зовнішніх пошкоджень. Світильник повністю захищений від проникнення опадів і пилу, призначений для роботи в зонах із різним кліматом і температурою від -20 до +40. Лаконічний, урбаністичний дизайн із домінантною часткою європейського мінімалізму. Потік світла в 4500 лм, який дає змогу освітлювати солідний периметр у 40 м2. Для порівняння — на освітлення такої ж площі Вам би знадобилося три галогенові світильники схожої потужності. Безмовні 80% заощадження електроенергії, що витрачається. Немає потреби заміни комплектуючих. Прилад повністю автономний у своїй роботі та максимально легкий у встановленні. Бажаєте раціонально вкласти засоби та отримати надійне джерело вуличного освітлення? Без роздумів вибирайте світлодіодне обладнання від «NIGAS»!
Довжина: 500 мм;
Ширина: 210 мм;
Товщина: 65 мм.
Вага: 1.4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 515 см |
| Ширина | 23 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 12 град. |
- Ціна: 600 ₴




