



Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 3*50 Вт NIGAS
Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 3*50 Вт NIGAS
Потреба в гарному вуличному освітленні зростає з кожним днем. Старі, схильні до частих ламань ліхтарі виживають не тільки через низьку ефективність і потребу частої заміни комплектуючих, але й через високий рівень споживання електроенергії. Однією з найкращих альтернатив на сьогодні для їхньої заміни є прилад «преміум» сегмента — світильник LED консольний LED-NGS-21 3*50 Вт. Головною особливістю приладу є його експлуатаційна вигода, порівнюючи з будь-яким еквівалентним за потужністю виробам.
Споживачами доведено, що 80% економія — це не міф, а давно втілена в життя реальність. Серед інших переваг, з якими стала міцно асоціюватися ця модель, є її надійність і безвідмовність у роботі. Чому світильник LED консольний LED-NGS-21 3*50 Вт Вам сподобається? 1. Безперебійна робота в будь-яку пору року. Він не боїться морозів до -20 і спекотної спеки до +40 градусів. 2. Потужна площа освітлення приблизно 80 м2. 3. Протестований виробником експлуатаційний термін — 25 000 годин. Мінімум на 15 років Ви зможете забути про проблеми з вуличним освітленням. 4. Приємний погляд - світловий потік без дратівливих відблисків і мерехтіння. 5. Стійкість до коливань напруги. Робочий діапазон у межах 95-265 W. 6. Великі, але не громіздкі розміри. Для вуличного освітлення однозначно найкращі пропорції. 7. Захист від опадів. Надійний герметичний корпус ефективно протистоїть будь-яким природним явищам. 8. Толерантне ставлення до довкілля. Світильник не нагрівається, не виробляє шкідливих випарів, простий у утилізації, оскільки не містить радіоактивних компонентів. Світлодіодна техніка від «Nigas» — це розумний вибір і вигідне вкладення Ваших засобів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 13500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча напруга | Дев'яносто п'ять |
| Максимальна робоча напруга | Двісті шістдесят п'ять |
| Термін служби ламп | 50000 год |
| Клас енергоспоживання | А + |
- Ціна: 2 052 ₴

