




Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 2*50 Вт NIGAS
Світильник LED консольний LED-NGS-22 SOB ECO 2*50 Вт NIGAS
Світильник LED консольний LED-NGS-21 100 Вт — освітлювальний прилад «преміум» сегмента, що повністю виправдовують свій статус. Виріб вирізняється високою функціональністю, яка підвищила його в роль одного з фаворитів сучасного ринку. Головною особливістю світильника є наявність двох світлодіодних джерел світла. Це багато в чому й визначило успіх цієї моделі. Світильник видає такий яскравий насичений світловий потік, що може замінити підлогу дюжини подібних пристроїв схожої потужності, що працюють на галогенах або технології розжарювання. Світильник LED консольний LED-NGS-21 100 Вт – все «ЗА» дизайн. Ергономіка, припасування матеріалів, раціональність збирання — усе на вищому європейському рівні. Конструкція в дусі мінімалізму та нічого зайвого дадуть Вам забути про бляшані неестетичні коробки старих ліхтарів. Найвищий рівень захисту. Пристрою не страшні навіть інтенсивні опади. Йому нічим шквальний вітер, сильні метилі, проливні дощі, град. Світильник герметичний, виключений будь-які неполадки, пов'язані з промоканням начинки пристрою. Кут розсіювання 120 градусів. Відблиски ліхтаря в стані освітити величезну площу 80 м2. Довговічність пристрою. Заявлений виробником безперервний період роботи — 30 років (50 000 годин). Гарантія 24 місяці — будь-яка невідповідність у роботі заявлених вимог за цей період дає Вам право на заміну пристрою або компенсацію витрачених на нього засобів. Стабільна робота під час коливання напруги. Світильник зберігає працездатність у широкому діапазоні перепадів напруги — від 95 до 265 W — нормальний режим роботи. Немає неприємних для людського ока відблисків, мерехтіння. Світло комфортне для сприйняття, не викликає подразнень. Шукаєте одночасно надійне та потужне джерело для освітлення вулиці? Зупиніть свій вибір на світлодіодної техніці від «NIGAS»!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | На ліру |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 26 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 50000 год |
| Клас енергоспоживання | А + |
- Ціна: 1 180 ₴



