

Євросвітло світильник LED-R-120-6 6 Вт 4200К круг вбудований 120 мм
Простота, витончений дизайн, компактність і зручність експлуатації — все це вирізняє вбудований світильник компанії «Євросвіт» від аналогів, представлених на сучасному ринку освітлювальної продукції. Такий світильник гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого офісу, гарантуючи безперебійне та комфортне освітлення.
Що Ви отримуєте, купуючи світильник? Безпечну атмосферу в приміщенні. Компактний вбудований світильник розміром 120 мм виготовлений тільки з безпечних матеріалів високої якості. Своїм первісним естетичним виглядом, сучасною лаконічністю і стилем він зможе тішити Вас десятки років. Надійне джерело освітлення без додаткових витрат. Безшумна робота за температури від -20 до +40 гарантує комфортне освітлення в будь-якому, навіть неопалюваному приміщенні. Світильнику не страшні перепади напруги від 100 В до 240 В. Він здатний безперебійно працювати без використання спеціального додаткового обладнання. Максимально економне енергоспоживання. Завдяки класу енергоспоживання А++ ці світильники миттю скоротять Ваші витрати, що йдуть на оплату рахунків за світло. Вони споживають до 85% менше електрики, порівнюючи з простими лампочками, водночас забезпечуючи комфортне освітлення, що вкрай важливо в офісних приміщеннях, де освітлення вмикається на тривалий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 420 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Розміри | |
| Діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розсіювач | матовий акриловий полімер |
- Ціна: 53 ₴

