


Євросвітло світильник PANEL LED-SH-600-20 36вт 6400 К
Від яскравості та відтінку освітлення залежить настрій і якість роботи, не кажучи вже про сприйняття інтер'єру. Елітний світлодіодний світильник PANEL LED-SH-600-20 від компанії-виробника «Євросвітло» виготовлений за інноваційною технологією та здатний створити максимально комфортні та приємні умови в будь-якому приміщенні.
Обирайте «Панель» PANEL LED-SH-600-20, щоб:
Підвищити продуктивність. Світло в діапазоні 6400К має насичений білий колір із блакитним відтінком. Він підвищує рівень енергії, знімає сонливість і допомагає ефективно працювати над складними проєктами. Це найкращий варіант для офісу, виробництва або домашнього кабінету.
Посилити враження від інтер'єру. Стилі модерн і хай-тек, холодна колірна гама стін і меблів чудово поєднуються з панеллю. Тонкий витончений корпус 1,3 см дає змогу отримувати більше світла з тієї самої площі та якісно його розподіляти. Візуально розширити простір або «підняти» стелю. «Панель» вбудовується в стелю або стіну на глибину 1-2 см, не вимагаючи складного монтажу.
Поліпшити дуже м'яке, натуральне, рівне світло. Цей світильник обладнаний матовим розсіювачем, який випромінює його всією поверхнею. Світильник працює 50 000 годин, і весь цей час не вимагає уваги до себе.
Економити гроші. Світлодіодна панель споживає всього 36 Вт, що у 2-3 рази менше, ніж популярні енергоощадні лампи.
Зберегти здоров'я й екологію. LED світильники не містять ртуті та інших небезпечних сполук. Вони абсолютно безпечні та екологічні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температурний режим | 20 C |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Клас енергоспоживання | А++ |
- Ціна: 390 ₴

