

NIGAS Вбудований світильник світлодіодний LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт), квадрат
Вбудований світильник світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт), квадрат вбудований світлодіодний світильник NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми квадрат має сучасний дизайн, високу економічність і чудову якість.
Використання вбудованого світильника NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми квадрат дає перевагу: миттєве вмикання, рівномірний світловий потік (без відблисків і мерехтіння), немає ІЧ- та УФ-випромінювання, високий ККД. Це дає змогу створити ідеальне джерело освітлення на сьогодні.
Світильник вбудований світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми квадрат завдяки сучасному дизайну має тонкий корпус, що дає змогу легко виконувати монтажні роботи.
Вбудовані світильники світлодіодні NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми квадрат розраховані для встановлення в гіпсокартон. Простоту монтажу забезпечує скоба з пружиною.
Світлодіодний світильник вбудований NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми квадрат чудово підійде для освітлення: офісних, торгових, житлових, громадських, адміністративних та інших будівель і приміщень.
Натуральне денне світло. Ресурс 50000 годин. Економія 85-90% , на відміну від інших джерел світла. Інші моделі: Вбудовані: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w; Накладні: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 297 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Джерело світла | 90SMD 2835 |
| Розсіювач | матовий акриловий полімер |
- Ціна: 240 ₴

