

NIGAS Вбудований світильник світлодіодний LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт), круг
Вбудований світильник світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт), круг Вбудований світлодіодний світильник NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми круг має сучасний дизайн, високу економність і чудову якість. Використання вбудованого світильника NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми круг дає перевагу: миттєве вмикання, рівномірний світловий потік (без відблисків і мерехтіння), немає ІЧ- та УФ-випромінювання, високий ККД. Це дало змогу створити ідеальне джерело освітлення на сьогодні. Світильник вбудований світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми круг завдяки сучасному дизайну має тонкий корпус, що дає змогу легко виконувати монтажні роботи. Вбудовані світильники світлодіодні NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми круг розраховані для встановлення в гіпсокартон. Простоту монтажу забезпечує скоба з пружиною. Світлодіодний світильник вбудований NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 24 W (вт) форми круг чудово підійде для освітлення: офісних, торгових, житлових, громадських, адміністративних та інших будівель і приміщень. Натуральне денне світло. Ресурс 50000 годин. Економія 85-90% , на відміну від інших джерел світла. Інші моделі: вбудовані: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w; накладні: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 297 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Джерело світла | 90SMD 2835 |
| Розсіювач | матовий акриловий полімер |
- Ціна: 240 ₴

