

NIGAS Вбудований світильник світлодіодний LED-NGS-41R 4500 K 18 W (вт), круг
Вбудований світильник світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18 W (вт), круг Вбудований світлодіодний світильник NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18W (вт) форми круг має сучасний дизайн, високу економність і чудову якість. Використання вбудованого світильника NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18W (вт) форми круг дає перевагу: миттєве вмикання, рівномірний світловий потік (без відблисків і мерехтіння), немає ІЧ- та УФ-випромінювання, високий ККД. Це дало змогу створити ідеальне джерело освітлення на сьогодні. Світильник вбудований світлодіодний NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18W (вт) форми круг завдяки сучасному дизайну мають тонкий корпус, що дає змогу легко виконувати монтажні роботи. Вбудовані світильники світлодіодні NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18W (вт) форми круг розраховані для встановлення в гіпсокартон. Простоту монтажу забезпечує скоба з пружиною. Світлодіодний світильник вбудований NIGAS LED-NGS-41R 4500 K 18W (вт) форми круг чудово підійдуть для освітлення: офісних, торгових, житлових, громадських, адміністративних та інших будівель і приміщень. Натуральне денне світло. Ресурс 50000 годин. Економія 85-90% , на відміну від інших джерел світла. Інші моделі: вбудовані: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; 4вадрат: 6w, 12w, 18w, 24w; накладні: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w.
Модуль 90SMD 2835.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | NIGAS |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 224 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розсіювач | матовий акриловий полімер |
| Основні | |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Частота | 50 Гц |
| Термін служби | 50000 год |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 140 ₴

