

Світлодіодний аварійний світильник, знак "Сходи". Покажчик UPWARD (вгору, вгору), LED-NGS-33 1 W (вт) NIGAS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний аварійний світильник, знак "Сходи". Покажчик UPWARD (вгору), LED-NGS-33 1 W (вт) NIGAS
Світильник з аварійним живленням.
Покажчик LED-NGS-33 "UPWARD", 1W.
Ідеально доповнюють світильники: "Вказівник "Стрілка", "Куріння заборонено", "Туалет", "WI-FI".
Працює від мережі, але у разі вимкнення живлення переходить у аварійний режим.
Тривалість аварійного режиму роботи 2 години.
Ресурс 25 000 годин.
Економія 85-90%, на відміну від інших аварійних світильників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIGAS |
| Тип освітлення | Покажчик |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Евакуаційне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір розсіювача | Зелений |
| Режим роботи | Аварійний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір підсвічування | зелений |
- Ціна: 220 ₴

