

Світлодіодний світильник-табличка "Куріння заборонено" (не курити), знак NO SMOKING, LED-NGS-37 1 W (вт) NIGAS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник-табличка "Куріння заборонено" (не курити), знак NO SMOKING, LED-NGS-37 1 W (вт) NIGAS
Світильник з аварійним живленням.
Покажчик LED-NGS-37 "NO SMOKING", 1W
Ідеально доповнюють світильники: "Вказівник "Стрілка", "Сходи", "Туалет", "WI-FI".
Працює від мережі, але під час вимкнення живлення переходить у аварійний режим. Тривалість аварійного режиму роботи 2 години.
Ресурс 25 000 годин.
Економія 85-90%, на відміну від інших аварійних світильників.
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Табличка |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення, Для внутрішніх приміщень, Для зовнішнього освітлення, Освітлення безпеки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір розсіювача | Червоний |
| Режим роботи | Тривалий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | NIGAS |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
- Ціна: 220 ₴

