


Світильник накладний світлодіодний LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт), круг NIGAS
Світильник накладний світлодіодний NIGAS LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт) форми круг.
Накладні світлодіодні світильники NIGAS LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт) форми круг через свої зручні розміри набули більшої популярності серед покупців.
Накладний світильник NIGAS LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт) форми круг має товщину 35 мм, що дає можливість його непомітного розміщення вузьких приміщень і в приміщенні з низькими стелями. Зручна проста форма світлодіодного світильника NIGAS LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт) форми коло дає безліч варіантів застосування в освітленні коридорів, кухонь, кімнат, приміщень технічного призначення.
Має великий світловий потік щодо своїх розмірів і брак мерехтіння, на відміну від люмінесцентних ламп. Позитивно впливає на продуктивність завдяки своєму рівному та м'якому світлу.
Накладний світлодіодний світильник NIGAS LED-NGS-01R 4500 K 18 W (вт) форми коло чудово підходить для освітлення кабінетів, аудиторій, навчальних закладів, офісів.
Натуральне денне світло.
Ресурс 50000 годин.
Економія 85-90% на відміну від інших джерел світла.
Інші моделі:
вбудовані: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12 W, 18w, 24w; накладні: круг: 6w, 12w, 18w, 24w; квадрат: 6w, 12w, 18w, 24w.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | NIGAS |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 4500K |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3.5 см |
| Діаметр | 22.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Термін служби | 50000 год |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Розсіювач | матовий акриловий полімер |
- Ціна: 105 ₴

