




Трансформатор струму ТШ-0,66-3 4000/5 (0.5S)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор струму ТШ-0,66-3 4000/5 (0.5S)
Трансформатор струму призначений для вимірювання та контролю великих струмів із використанням стандартних вимірювальних приладів, пристроїв автоматичного керування та систем релейного захисту.
Він забезпечує передавання інформації вимірювальним приладам і приладам обліку електроенергії, знижуючи значення струму до стандартного рівня, безпечного для експлуатації та сумісного з апаратурою.
Окрім основної функції, трансформатори струму також застосовуються для контролю стану ізоляції електрообладнання, що підвищує надійність роботи енергосистеми та безпеку персоналу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивне виконання | Шина |
| Функціональне призначення | Вимірювальний |
| Напруга | 0.66 кВ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вторинний струм | 5 А |
| Принцип перетворення струму | Електромагнітний |
| Маса | 2.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 167 мм |
- Ціна: 6 624 ₴

