

Кабель АВБбШвнгд (LS) 4x70
Кабель силовий броньований АВБбШвнгд 4x70
Кабелі силові АВБбШвнгд із алюмінієвими СПЖ, із ізоляцією з ПВХ пластикату, броньовані сталевими оцинкованими стрічками, із захисним шлангом із ПВХ-пластикату негорючі, зі зниженим димоутворенням.
Силові кабелі призначені для передавання та розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 1 кВ частоти 50 Гц або на постійну напругу у 2,4 рази більше змінної напруги.
Кабелі застосовуються для прокладання:
- одиночною прокладкою;
- у приміщеннях, у сухих каналах і тунелях, в умовах агресивного середовища;
- у місцях, де можливі механічні дії на кабель, зокрема незначні зусилля;
- рекомендований для об’єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.
Вироби цієї марки відповідають вимогам:
стійкість до поширення полум'я під час одиночного прокладання;
знижене димо- та газовиділення (нгд)(LS);
забезпечує збереження працездатності під час пожежі протягом нормативного часу.
Елементи конструкції кабелю АВБбШвнгд
- Алюмінієва струмопровідна жила.
- Ізоляція з ПВХ пластикату.
- Обмотка ПЕТ плівкою.
- Поясна ізоляція з ПВХ стрічок.
- Броня з двох сталевих оцинкованих стрічок.
- Випресований захисний шланг із ПВХ пластикату негорючий, малодимний.
Технічні характеристики
| Номінальна напруга | кВ | 1 |
| Число та номінальний переріз струмопровідних жил | мм 2 | 4 x 70 |
| Товщина фазної ізоляції | мм | 1 |
| Діапазон робочих температур | ° С | -50 . . . +50 |
| Мінімальний радіус вигину під час прокладання | мм | 295,5 |
| Розрахунковий зовнішній діаметр кабелю (довідково) ** | мм | 39,4 |
| Маса кабелю (орієнтовно) | кг/км | 2218 |
Розшифрування кабелю АВБбШвнгд:
А - алюмінієва струмопровідна жила;
В - ізоляція жил із полівінілхлоридного пластикату;
Б - броня з двох сталевих стрічок;
б - без подушки, яка є внутрішньою частиною захисного покриву, накладена під бронею для охорони елементів, що містяться під нею, від корозії та механічних пошкоджень стрічками або дротами броні;
Шв - захисний покрив у формі випресованого шлангу з полівінілхлоридного пластикату;
нгд - негорючий, з пониженим димо- та газовиділенням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Упаковка | Моток |
| Маса | 2.22 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Перетин жили | 70 кв.мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Зовнішній діаметр | 39.4 мм |
| Форма перерізу | Кругла |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 300 мм |
- Ціна: 321,67 ₴/м

