

ІЗОЛЯТОР ПРОХІДНИЙ НЕАРМОВАНИЙ ІП-10-100-1 02
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо до реалізації Ізолятор ІП 10-100-1 02. Прохідний порцеляновий (фарфоровий) ізолятор ІП-10-100-1 02 (внутрішньої установки) неармований - застосовується для комплектації різних типів осередків КРУ на номінальну напругу 10 кВ, номінальний струм до 100 А.
Номінальна напруга, кВ:10.
Номінальний струм А:100.
Довжина шляху витоку не менше, мм: 210.
Матеріал ізолятора: порцеляна.
Маса, кг: 5,3.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид диэлектрика | Твердий |
| Рід установки | Зовнішня |
| Напруга | 10 кВ |
| Маса | 10.3 кг |
| Тип | Ізолятор |
| Тип ізолятора | Прохідний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Діаметр | 180 мм |
- Ціна: 560 ₴

