


Дротяний лоток 50х35 мм, оцинкований, длина 3 м
Дротяний лоток 50х35 мм, оцинкований
Дротяний лоток — виріб, виготовлений із зварених між собою особливим способом металевих стрижнів (дротки). Крок сітки, утвореної під час зварювання, може бути різним, що дає змогу підібрати оптимальний варіант для прокладання конкретного типу кабелів.
Сфера застосування.
Лоток металевий дротяний використовується під час прокладання кабелів різного призначення на будь-яких об'єктах (офісні та виробничі будівлі, Цоди, АТС тощо).
З їхньою допомогою прокладаються лінії:
- Силові.
- Телефонні.
- Телевізійні.
- Кабельні системи зі складу охоронних комплексів та інші типи систем.
Головна особливість цих виробів — здатність витримувати кабель, який має порівняно невелику вагу. Тому під час підбору лотків сітчастих треба ретельно аналізувати їхні властиві здібності та величину майбутніх навантажень. Штучні вироби, що розглядаються, можуть бути використані під час прокладання кабельних трас на різних об'єктах.
Переваги.
Під час прокладання кабельних трас за допомогою лотків металевих дротяних Ви отримуєте такі переваги:
- Ефективний контроль цілісності кабелів, прокладених у такий спосіб: їхня конструкція забезпечує простоту ревізії.
- Захист системи від забруднень. Лоток, що має структуру сітки, не затримує бруду та інших речовин.
- Якісна природна вентиляція забезпечує ефективне охолодження прокладених у сітчастому лотку кабелів, запобігаючи їх перегріванню.
- Конструкція цих виробів зумовлює простоту та високу швидкість монтажу ліній.
- Немає жодного впливу лотків на прокладені в них кабелі.
- Простота обрізання виробів для надання потрібної форми та розмірів, що дають змогу адаптувати їх під конкретні умови прокладання траси.
- Широкі можливості щодо нарощування та модернізації кабельної системи.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 35 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Масса | 1.76 кг |
| Длина | 3000 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип конструкции | Проволочная |
| Производитель | SCAT |
| Способ установки | Накладной |
| Форма | Прямая |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип системы | Лоток монтажный |
- Цена: 92,93 ₴/м

