

Лоток неперфорированный 600х80 серия Standart, длина 3 м
Лоток неперфорований 600х80 серія Standart
Кабельні лотки — це електротехнічні вироби, що являють собою металевий профіль. Виготовляються зі сталі, поцинкованої за методом Сендзіміру, що забезпечує тривалість експлуатації. Застосовуються зазвичай із кришкою, що підвищує ступінь захисту кабелів, що прокладаються.
Опис товару
Перфоровані і неперфоровані кабельні лотки з оцинкованої сталі призначені для монтажу та захисту силової і слабкострумової проводки. Система кабельних прокатних лотків складається з різних комбінацій металевих лотків, аксесуарів, настінних і стельових підвісів, необхідних для прокладки кабелю у всіх напрямках. Кабельні лотки виготовляються з рулонної холоднокатаної сталі, оцинкованої гарячим способом в агрегатах безперервного цинкування .
Переваги
• Відкритий спосіб прокладки кабельних трас за допомогою металевих лотків дозволяє надалі легко обслуговувати електричну та слабкострумову систему і розвивати 1ĩ.
• Конструкція замку має трубчасту (круглу на поперечному перерізі) форму, яка не має гострих кромок.
• Трубчаста форма замку значно покращує характеристики міцності лотків.
• Асортимент типорозмірів лотків і аксесуарів дозволяє спроектувати кабельну трасу будь-якого ступеня складності.
Технічні характеристики
· Матеріал: оцинкована сталь
· Гарантія на покриття: захист від наскрізної корозії до 10 років при дотриманні умов експлуатації.
· Область застосування: на вулиці і всередині виробничих, торгових, офісних і житлових приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SCAT |
| Тип системы | Лоток монтажный |
| Способ установки | Накладной |
| Материал корпуса | Сталь |
| Форма | Прямая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Масса | 6.35333 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка, Q | 2.20 кН/м |
- Цена: 1 210 ₴/м

