


Лоток неперфорований 100х50 серія LIGHT 0,5 мм, длина 3 м
Лоток неперфорований 100х50 серія LIGHT 0,5 мм
Опис товару
Перфоровані і неперфоровані кабельні лотки з оцинкованої сталі призначені для монтажу та захисту силової і слабкострумової проводки. Система кабельних прокатних лотків складається з різних комбінацій металевих лотків, аксесуарів, настінних і стельових підвісів, необхідних для прокладки кабелю у всіх напрямках. Кабельні лотки виготовляються з рулонної холоднокатаної сталі, оцинкованої гарячим способом в агрегатах безперервного цинкування .
Переваги
• Відкритий спосіб прокладки кабельних трас за допомогою металевих лотків дозволяє надалі легко обслуговувати електричну та слабкострумову систему і розвивати 1ĩ.
• Конструкція замку має трубчасту (круглу на поперечному перерізі) форму, яка не має гострих кромок.
• Трубчаста форма замку значно покращує характеристики міцності лотків.
• Асортимент типорозмірів лотків і аксесуарів дозволяє спроектувати кабельну трасу будь-якого ступеня складності.
Технічні характеристики
· Матеріал: оцинкована сталь
· Колір: білий
· Гарантія на покриття: захист від наскрізної корозії до 10 років при дотриманні умов експлуатації.
· Область застосування: на вулиці і всередині виробничих, торгових, офісних і житлових приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SCAT |
| Тип системы | Лоток монтажный |
| Способ установки | Накладной |
| Материал корпуса | Сталь |
| Форма | Прямая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Масса | 0.63 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка, Q | 0.65 кН/м |
- Цена: 164 ₴/м

