


Лоток перфорированный 400х100 серия Standart, длина 3 м
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток перфорований 400х100 серія Standart
Кабельні лотки — це електротехнічні вироби, що являють собою металевий профіль. Виготовляються зі сталі, поцинкованої за методом Сендзіміру, що забезпечує тривалість експлуатації. Застосовуються зазвичай із кришкою, що підвищує ступінь захисту кабелів, що прокладаються.
Система кабельних лотків — один із найзручніших пристроїв кабельного проведення. Він дає змогу заощадити до 85% вартості робіт із прокладання кабельної траси, використовується за всіх типів монтажу та допускає спільне прокладання кабелів різних типів, розділених усередині лотка перегородкою.
Лотки мають роз'єми «мама-тато», за допомогою яких з'єднуються та кріпляться:
- гвинтами М6x12 — 3 шт.
- гайками М6 з насічкою — 3 шт.
Стандартна довжина лотків — 3000 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SCAT |
| Тип системы | Лоток монтажный |
| Тип конструкции | Перфорированная |
| Способ установки | Накладной |
| Материал корпуса | Сталь |
| Форма | Прямая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Масса | 4.79 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка, Q | 2.40 кН/м |
- Цена: 600 ₴/м

