

Кабельный канал с двойным замком 120х60 мм
Кабельний канал з подвійним замком 120х60 мм
Кабель-канал - замкнутий прямокутний пластиковий виріб, призначений для зовнішнього монтажу, всередині якого можуть бути розташовані проводи та кабелі.
Розміщення електропроводки, використовуючи кабель-канали, дозволяє створити електромережу, зберігаючи при цьому її мобільність і гнучкість інсталяції.
Зовні кабель-канал складається з ПВХ-основи і кришки: спочатку підставка закріплюється на поверхні, потім в нього вкладається кабель або провід і все це фіксується кришкою.
Система кабель-каналів має набір різних аксесуарів, що дозволяє монтувати вироби НА або В короб, прокладати електропроводку по лініях стін, підлог або стель.
Пластикові короба монтують на будь-яку рівну поверхню (на стіну, підлогу або стелю). Основу приклеюють або фіксують гвинтами (саморізами), потім прокладають провідники, закривають кришку, яка кріпиться на спеціальні защіпки до основи.
Функції пластикового кабель-каналу
· Забезпечення електробезпеки (додаткова ізоляція електропроводки).
· Запобігання проведенню від механічних пошкоджень.
· Виключення можливої пожежі при короткому замиканні.
· Обмеження несанкціонованого доступу до проводки.
· Спрощення монтажу електропроводки під час будівництва та реконструкції будівель.
· Забезпечує швидкий доступ до проводки в аварійній ситуації.
· Можливість швидкої модернізації та доповнення проводки.
Технічні та експлуатаційні характеристики ПВХ кабель-каналів
- Матеріалом є полівінілхлорид (ПВХ), який поєднує в собі певну гнучкість, міцність і стійкість до хімічних активних речовин і ультрафіолету. Крім того, негорючий і не поширює горіння.
- Електричний опір не менш ніж 1000 мОм*см за t = +20 °C. Експлуатація та встановлення в температурних умовах від -15 до +60 °C.
- Витримує поздовжнє навантаження не менш ніж 50 Н/см за температури -20 °C.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Способ установки | Накладной |
| Клеммная колодка | Нет |
| Степень защиты IP | 40 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Форма | Прямоугольная |
| Взрывозащищенное исполнение | Нет |
| Огнестойкость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
- Цена: 122 ₴/м

