




Інвертор гібридний MUST PV18-3224 VPM II
Автономний інвертор MUST PV18-3224 VPM II – правильне рішення для домашньої сонячної електростанції автономного типу.
Високотехнологічний пристрій потужністю 3200Вт має вбудований контролер заряду сонячних панелей MPPT з силою струму 80A та діапазоном вхідної напруги 30-128В.
Даний інвертор виготовлений в Китаї та є одним з кращих варіантів серед автономних інверторів, що пропонує ринок на сьогодні. З допомогою даного інвертора ви зможете забезпечити безперебійне живлення побутових приладів в заміських будинках та офісах, отримуючи електроенергію з різних джерел: сонячних панелей, місцевої електромережі, акумуляторних батарей.
Ця модель інвертора має ряд конкурентних переваг:
- Чиста синусоїда на виході
-Рідкокристалічний дисплей дозволить легко налаштовувати параметри роботи сонячної електростанції.
-Досконала система захисту допомагає інвертору уникати помилок, перенавантажень, скачків напруги.
-Можлива робота з бензиновими генераторами.
-ККД до 98%
Автономний інвертор MUST PV18-3224 VPM II працює в діапазоні температури: від 0 до +50 С, та відносній вологості 5-95%.
Характеристики:
- Тип інвертора:автономний
- Виробник, MUST
- Форма синусоїди:правильна
- Номінальна потужність:3200W
- Імпульсна потужність: 6400 Вт
- Регулювання напруги змінного струму (батарейний режим): 220–240 В змінного струму (налаштування)
- Ефективність інвертора (пікова): 90% ~ 93%
- Напруга: 230 В змінного струму
- Діапазон напруги, що вибирається: 170–280 В змінного струму (ДБЖ) 90–280 В змінного струму (APL) 184
- Діапазон частот: 50 Гц 60 Гц (автоматичне визначення)
- Нормальна напруга: 24 В постійного струму
- Напруга плаваючого заряду: 27.4 В постійного струму
- Захист від перезарядки: 30 В постійного струму
- Діапазон напруги MPPT: 30~128 В постійного струму
- Потужність в режимі очікування: 2 Вт
- Максимальний струм сонячної зарядки: 80А
- Максимальний струм заряду від мережі: 20 або 30А
- Максимальна ефективність: 98%
- Максимальний струм заряду: 120А
- Вологість: Від 5% до 95% відносної вологості (без конденсації)
- Робоча температура: 0°C~50°C
- Температура зберігання: -15°C -60°
- Розміри (Ш * В * Г) (мм): 367.4/254.5/103
- Вага інвертора, кг: 5,6
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 3200 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 6400 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 93 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 3200 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 254 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Высота | 367 мм |
| Вес | 5.6 кг |
- Цена: 10 100 ₴

