




Інвертор гібридний MUST PH18-10048PRO
MUST PH18-10048PRO – однофазний гібридний сонячний інвертор потужністю 10кВт (короткочасно – 20кВт) та робочою напругою 48В, з чистою синусоїдою та з можливістю включення-виключення мережі
MUST PH18-10048PRO – це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення портативного розміру. Його повний РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
Особливості інвертора MUST PH18-10048PRO:
Чистий синусоїдальний інвертор
Кілька програмованих режимів роботи: прив’язка до мережі, поза мережею та прив’язка до мережі з резервним заряджанням
Конфігурований діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп’ютерів через налаштування РК-дисплея
Конфігурація струму зарядки батареї на основі додатків через налаштування РК-дисплея
Пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної енергії, який можна налаштувати за допомогою налаштування РК-дисплея
Сумісний з напругою в мережі або потужністю генератора
Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
Функція холодного старту
Дистанційний моніторинг Wi-Fi (опціонально)
Характеристики:
- Номінальна напруга системи батареї: 48 В
- Номінальна потужність: 10000 Вт
- Пікова потужність: 20000 Вт
- Форма хвилі: чиста синусоїда
- Регулювання напруги змінного струму (Batt.Mode): 230 В змінного струму ± 5%
- Вихідна частота: 60 Гц або 50 Гц
- Ефективність інвертора (пікова): 90%
- Номінальна вхідна напруга: 230 В змінного струму
- Максимальна вхідна напруга: 280 В змінного струму
- Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 450В
- Максимальна потужність фотоелектричної матриці: 2*6000 Вт
- Напруга відкритого ланцюга фотоелектричної матриці: 150-430В постійного струму
- Струм заряду від сонячної станції: 100А
- Максимальний сумарний струм заряду: 200А
- Алгоритм зарядки: 4-ступінчастий
- Розмір приладу(Ш*В*Г): 600*503*141 мм
- Вага приладу: 21 кг
- Робоча температура: -10°C ~ +50°C
- Робота без АКБ: так
- Функція On-Grid: так
- Функція підмішування: так
- Паралельне підключення: ні
- Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 20000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 1 |
| Максимальная мощность | 12000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Высота | 503 мм |
| Вес | 21 кг |
- Цена: 34 500 ₴

