


Лоток перфорированный 150х50 серия LIGHT 0,5 мм, длина 3 м
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток перфорований 150х50 серія LIGHT 0,5 мм.
Кабельні лотки — це електротехнічні вироби, що являють собою металевий профіль. Виготовляються зі сталі, поцинкованої за методом Сендзіміру, що забезпечує тривалість експлуатації. Застосовуються зазвичай із кришкою, що підвищує ступінь захисту кабелів, що прокладаються.
Система кабельних лотків — один із найзручніших пристроїв кабельної проводини. Він дає змогу заощадити до 85% вартості робіт із прокладання кабельної траси, використовується за всіх типів монтажу та допускає спільну прокладку кабелів різних типів, розділених усередині лотка перегородкою.
Лотки мають роз'єми «мама-тато», за допомогою яких з'єднуються та кріпляться.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SCAT |
| Тип системы | Лоток монтажный |
| Тип конструкции | Перфорированная |
| Способ установки | Накладной |
| Материал корпуса | Сталь |
| Форма | Прямая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Толщина | 0.7 мм |
| Масса | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка, Q | 1.19 кН/м |
- Цена: 165 ₴/м

