

ІЗОЛЯТОР ПРОХІДНИЙ ІПУ-10/1000-7,5 УХЛ1
ОПИС
Ізолятор ІПУ-10/1000-7,5 УХЛ1 призначений для здійснення ізоляції струмовідних частин у КРУ, КТП, ТП і ТЕЦ з відкритими газоророзподільними пристроями або ліннями електропередачі до 10 кВ згідно ГОСТ 15150-69, а також для напівзакритих струмопроводів.
Матеріали використовувані при виготовленні фланця ІПУ-10/1000-7,5 УХЛ1:
1. Ізоляційна частина-матеріал керамічний з електротехнічної групи -110, згідно з ГОСТ 20419-83;
2. Фланець квадратний - алюмінієвий сплав АК 12 згідно з ГОСТ 1583-93;
3. Струмопровідна шина - алюмінієвий АД0, згідно з ГОСТ 15176-89.
Розшифровка умовного позначення ізолятора ІПУ-10/1000-7,5 УХЛ1:
І - Ізолятор
П - Прохідного типу
У - Посилене виконання зовнішньої ізоляції
10 - Номінальна напруга, кВ
1000 - Номінальний струм
7,5 - Мінімальна руйнівна сила, кН
УХЛ - Кліматичне виконання
1 - Категорія розміщення
Ізолятор упакований у картонну упаковку, загальна вага одного ізолятора у коробці – 9,2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид диэлектрика | Твердый |
| Род установки | Наружная |
| Напряжение | 10 кВ |
| Масса | 10.3 кг |
| Тип | Изолятор |
| Тип изолятора | Проходной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 620 мм |
| Диаметр | 180 мм |
- Цена: 2 100 ₴

