



Кронштейн для світильника вуличного освітлення КБУ-С 40
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кронштейн для світильника вуличного освітлення КБУ-С 40
Матеріал виробу: сталь, забарвлена порошковою фарбою.
Гак універсальний КБУ-С 40 для кріплення на будь-які поверхні: круглі, квадратні, кутові. Для кріплення гака можна використовувати бандажну стрічку або анкерне з'єднання.
Кронштейн для світильника вуличного освітлення, оцинкований.
Діаметр труби 40 мм, довжина 400 мм, кут нахилу 45 градусів.
КСУ-застосовується для кріплення світильників вуличного освітлення на опорах, або з допомогою дюбель / гвинтів до стін будівель або інших плоских поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кронштейна | Консольный |
| Способ установки | Настенный |
| Форма кронштейна | Круглая |
| Предназначение кронштейна | Для уличных светильников |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Покрытие | Цинк |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 0 град. |
| Расстояние до стены | 0 мм |
| Вес | 0.946 кг |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | NIGAS |
| Наружный диаметр | 40 |
| Материал | Сталь |
| Вид цинкования | Термодиффузия |
- Цена: 159,84 ₴

